GeekSkins – це українська компанія яка з 2011 року займається виготовленням аксесуарів для смартфонів, планшетів та ноутбуків. Основним напрямком є виготовлення захисних броне-плівок які будуть максимально якісними, комфортними як в повсякденному використанні так і в поклейці на ґаджет, а також будуть мати хороші захисні властивості. Завдяки методам проб і помилок, відгуків клієнтів, підбором і аналітикою як матеріалів так і обладнання, було вибрано максимально якісний матеріал виробництва США, та високоточне професійне Японське обладнання.

Що таке бронеплівка.

Головною проблемою з якою спіткнулись користувачі смартфонів це витонченість пристроїв в яких поєднується метал і скло, округленні 2,5D та 3D екрани, круглі борти і все це в поєднанні з високою вартістю як і самих пристроїв так і їх ремонтом.  Для того щоб зберегти свій пристрій в хорошому стані ми рекомендуємо використовувати броне плівки які на відміну під звичайних ПЕТ плівок захистять не тільки верхню, плоску частину смартфону, а й зігнуті 2,5D, 3D краї екрану, задню частину та боки з усіма округленнями. Матеріал який використовується для виготовлення броне плівок це ТПУ (термопластичний поліуретан) він складається з 5-ти шарів.

Перший - олеофобне покриття яке запобігає залишенню відбитків пальців на плівці.

Другий - самовідновлюючий шар.

Третій - уретановий шар який є ударостійким і забезпечує дуже хороші амортизуючі властивості плівки.

Четвертий - клейовий шар це акриловий полімер він забезпечує просту і легку поклейку плівки на пристрій.

Пятий - матова основа яка при поклейці видаляється.

 

Бронеплівки GeekSkins мають дуже хороші амортизуючі властивості, що добре при ударі, міцний самовідновлюючий шар, олеофобне покриття яке запобігає залишенню відбитків пальців та пластичну структуру яка добре клеється і тримається практично на всіх поверхнях.

Переваги:

  • Плівка не спотворює зображення на екрані, не змінює яскравість і контраст дисплея.
  • Плівка не змінює колір як самого смартфону, так і з часом не міняє свій колір, тобто відсутній ефект старіння(помутніння, набуття жовтого відтінку).
  • Плівка не впливає на роботу тач-скріну, не зменшує чутливість сенсору, а також не впливає на такі функції як 3D Touch та її аналоги.