В час коли телефон став невідємною частиною повсякденного життя, багато користувачів задумуються як зберегти зовнішній вигляд та повноцінну роботоспособність свого смартфону. І найкращим рішенням для багатьох стає захисний чохол. На ринку представлено сотні моделів чохлів з різним покриттям та різного кольору, в більшості випадків він цілком виконує свою функцію. Негативним чинником використання чохлів є те, що він спотворює сприйняття телефону, те заради чого і був куплений сам телефон, а саме отримання задоволення від легкості, тонкості, форм самого телефону, тактильне відчуття від матеріалів та поєднання їх як одного цілого. Коротко кажучи замість відчуття форм, сприйняття дизайну будь то поєднання скла і металу, чи до блиску відполірованого пластику ми в руці відчуваємо грубий, неприємний кусок пластику, пастельного кольору.

Як так? Ми витратили круглу суму коштів на покупку смартфону який нам сподобався в магазині, але він нас перестав радувати одразу ж коли ми наділи на нього чохол. Щож робити якщо ви не любите чохли?

Вихід є! і його пропонує компанія GeekSkins.

Бронеплівки GeekSkins покривають ваш смартфон з обох сторін від краю до краю, а також (в залежності від моделі) боки телефону. Бронеплівки дуже добре тримаються і захищають ваш смартфон від подряпин, сколів, пилюки і піску який може негативно вплинути на корпус телефону. Плівки GeekSkins також мають амортизуючі властивості, що є дуже добре при ударах, самовідновлюючий шар продовжує термін використання плівки, що є неодмінно великим плюсом для користувача. Після наклеєння бронеплівки GeekSkins ви можете знову насолоджуватись елегантністю і неповторністю вашого смартфону, а також не турбуватись про безпеку в користуванні.